Новини

"Харчова наука та технологія" в Emerging Sources Citation Index

12 липня 2017 року Координаційний центр видання наукової періодики ОНАХТ визначний лист від Clarivate Analytics (Thomson Reuters) : наукове видання «Харчова наука та технологія» було прийято на індексування та реферування в колекцію Emerging Sources Citation Index Web of Science™!

Шлях, який пройшов колектив редакції, включав в себе багато нововведень, змін та залучення міжнародних стандартів, серед яких: підвищення інформативності видання, наочне представлення метаданих публікацій, повна бібліографія для всіх посилань у публікації, створення інституту рецензування, введення міжнародного складу  редакторів, членів  редколегії, залучення авторів з інших країн та ін.

Вітаємо весь колектив редакції, членів редакційної колегій, рецензентів, авторів та весь колектив ОНАХТ із цією подією!!!

На даному етапі виконуються технічні роботи, щодо підтвердження наявності публікації у колекції Emerging Sources Citation Index Web of Science™ Core Collection, проте ви вже можете ознайомитись із сторінкою видання перейшовши за посиланням http://ip-science.thomsonreuters.com/cgi-bin/jrnlst/jlresults.cgi?PC=MASTER&ISSN=2073-8684 !

10:50 18.07.2017

Реєстр «Науковці України»

Необхідний та корисний ресурс, який систематизував інформацію про науковців України.
Крім того необхідно зауважити наявність посилання на наукову періодику установи, звісно якщо така є.
Раджу всім колегам, які мають науковий ступінь знайти та перевірити інформацію про себе.

http://irbis-nbuv.gov.ua/cgi-bin/suak/corp.exe?C21COM=F&I21DBN=SAUA&P21DBN=SAUA

09:35 11.06.2017

Перелік наукових фахових видань України

До уваги здобувачів! На сайті МОН оновлений від 10 травня 2017 перелік фахових видань http://mon.gov.ua/…/atestacziya-kadriv-vishh…/perelik-vidan/ . Зверніть увагу на перше речення-епіграф "Друковане наукове видання включається до Переліку наукових фахових видань України строком на п’ять років від дати включення" все що включено до списку раніше - для того щоб ради з захисту могли перевірити чи на момент друку публікації було видання фаховим чи ні.

10:09 06.06.2017

CiteScore ™

Нарешті доступна метрика CiteScore ™ (Scopus) за 2016 рік !!!

CiteScore ™ - це новий стандарт для вимірювання цитувань, який доступний для більш ніж 22 600 видань, включених в Scopus.

Показники CiteScore - це всеосяжні, прозорі, поточні та безкоштовні показники для періодичних наукових видань включених в Scopus.

Раджу, використовувати даний ресурс абсолютно всім, хто пише наукові статті - зручно і швидко !!!

https://journalmetrics.scopus.com/

21:57 01.06.2017

Edanz Author Path

Як і обіцяла, короткий огляд ресурсу, який ми тестували.

Довідка про компанію:
Edanz був створений в Японії в 1995 році, основною метою була допомога тисячам дослідників в усьому світі успішно публікуватись в міжнародних журналах.

Ресурс Author Path

Короткий огляд функціоналу:
Після швидкої і простої реєстрації у вас є можливість одразу виокремити наукову галузь та напрями вашої НДР. Під час роботи із Author Path ви створюєте, так звану, чернетку публікації: на першому етапі ви обираєте галузь та строк необхідний вам для виходу публікації.
На другому етапі у відповідності до ваших відповідей вам буде запропоновано певний ряд видань, які ви можете обрати для публікації.
 На третьому етапі, після того як ви виконали вибір видання, ви починаєте працювати з макетом статті, про чому на даному ресурсі ви працюєте виключно із онлайн формами . Після того як всі форми заповненні ви маєте можливість зберегти статтю у форматі *.pdf, *.docx та/або надіслати її в редакцію.

Необхідно зауважити, що якщо ви на якомусь етапі зрозуміли, що видання вам не підходить, ви можете виконати додатковий пошук наукового видання.

Зрозуміло, що це тестова версія, проте на наш погляд, він має великі перспективи.

Це лише стислий огляд, всі бажаючі зможуть ознайомитись з ресурсом за посиланням: https://www.author-path.com

#CenSciONAFT #ONAFT #ОНАПТ #ОНАХТ

23:07 22.05.2017

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
На початок