Довідкові матеріали

Scopus ID (станом на 30/06/2017)

Колективним зусиллям КЦВ було створено перелік співробітників ОНАХТ зареєстрованих  у наукометричній  базі даних Scopus.

Звертаємо Вашу увагу, що у разі відсутності інформації про Ваш профіль, просимо надати до КЦВ інформацію для корегування Посилання.

Перелік профілів співробітників ОНАХТ станом на 30.06.2017 можна завантажити клікнувши на Посилання.


Корисні розширення для браузерів

Шановні колеги, вже декілька днів, як працюють, дві дуже корисні 'кнопки'/розширення для браузерів. 

1. Кнопка Google scholar, дозволяє виконувати пошук повнотекстових версій публікації, лище за назвою та якісно формувати/генерувати посилання на неї. Для цього необхідно, знаходячись на веб-сторінці лише виділити назву публікації.

2. Unpaywall (про який писали раніше), дозволяє отримати повнотекстову, безкоштовну, легальну версію публікації. Для цього необхідно, знаходячись на веб-сторінці публікації лише клікнути на Unpaywall.


CiteScore від Scopus це безкоштовна система для роботи із переліком наукових видань, які індексуються Scopus. Посилання


ScienceDirect — ресурс, який надає доступ до наукових публікацій, переважно платних, проте застосувавши фільтр Open Access можно отримати доступ до публікацій у відкритому доступі. 

Ресурс запущено в березнф 1997року, власник компанія Elsevier. Містить 2500 наукових видань та 26 000 електроних книг.

Посилання


Реєстр «Науковці України»

Наявний інформаційний масив про науковців України автоматично сформований на основі інформації із бібліографічних описів авторефератів дисертацій (кандидатів і докторів наук), захищених в Україні після 1996 р., список автоматично поповнюється в міру надходження авторфератів до фонду НБУВ.

Посилання


Перелік наукових фахових видань України

На сайті МОН наявна у розділі "Перелік наукових фахових видань" наявна інформація щодо актуального Переліку фахових видань http://mon.gov.ua/…/atestacziya-kadriv-vishh…/perelik-vidan/ . Зверніть увагу на перше речення-епіграф "Друковане наукове видання включається до Переліку наукових фахових видань України строком на п’ять років від дати включення" все що включено до списку раніше - для того щоб ради з захисту могли перевірити чи на момент друку публікації було видання фаховим чи ні.


Довідка про компанію: Edanz був створений в Японії в 1995 році, основною метою була допомога тисячам дослідників в усьому світі успішно публікуватись в міжнародних журналах.

Ресурс Author Path

Короткий огляд функціоналу: Після швидкої і простої реєстрації у вас є можливість одразу виокремити наукову галузь та напрями вашої НДР. Під час роботи із Author Path ви створюєте, так звану, чернетку публікації: на першому етапі ви обираєте галузь та строк необхідний вам для виходу публікації.
На другому етапі у відповідності до ваших відповідей вам буде запропоновано певний ряд видань, які ви можете обрати для публікації.
 На третьому етапі, після того як ви виконали вибір видання, ви починаєте працювати з макетом статті, про чому на даному ресурсі ви працюєте виключно із онлайн формами . Після того як всі форми заповненні ви маєте можливість зберегти статтю у форматі *.pdf, *.docx та/або надіслати її в редакцію.

Необхідно зауважити, що якщо ви на якомусь етапі зрозуміли, що видання вам не підходить, ви можете виконати додатковий пошук наукового видання.

Це лише стислий огляд, всі бажаючі зможуть ознайомитись з ресурсом за посиланням: https://www.author-path.com


Scienceopen

У 2017 році розпочав роботу науковий портал Scienceopen (www.scienceopen.com).

Scienceopen- це науковий портал для дослідників, який містить 28 МІЛЬЙОНІВ наукових записів (у вигляді постів та/або анотацій та/або повнотекстових версій наукових статей з можливістю безкоштовного завантаження), 24 000 наукових журналів, які видають 3000 видавництв.

Пройшовши просту реєстрацію ви зможете працювати з усім контентом порталу. Необхідно зауважити, що під час реєстрації необхідно ввести свій ORCID ID для подальшої синхронізації профілів.

Щодо роботи з порталом. По-перше, ви можете виконувати пошук за різними напрямами: по усьому контенту, по авторах, по науковим виданням або видавцям. По-друге, обравши необхідний контент ви можете побачити скільки разів дана робота була процитована, скільки дослідників її прочитали та скільки її рекомендують.

Інструкцію по реєстрації та роботі із порталом можна завантажити надіславши запит у Посиланні 


Транслітерація онлайн

Для виконання транслітерації радимо використовувати онлайн ресурси. Одним із яких може бути данний ресурс Посилання


Web of Science Journals List

Перелік всіх журналів, які знаходяться в базі даних Web of Science, можно перейшовши за посиланням thomsonreuters.com. На панелі сайту знаходяться три тематичні переліки журналів в форматі PDF. Перелік розділено на три напрями:

  • Arts and Humanities Citation Index Source Publication (гуманітарні науки)
  • Science Citation Index Expanded Source Publication (природничі науки)*
  • Social Science Citation Index Source Publication (суспільні науки)

* даний перелік містить Українські видання.


Tandfonline

Корисний ресурс для пошуку інформації, яка наявна у відкритому доступі. У системі наявна інформація за всіма спеціалізаціми, які викладаються та вивчаються в Одеській національній академії харчових технологій: tandfonline.com


Scopus Source List

Перелік всіх журналів, які знаходяться в базі даних Scopus можна завантажити перейшовши за посиланням elsevier.com. Натиснувши «Scopus Source List», Вам буде запропоновано завантажити весь актуальний перелік видань, що наявні в наукометричній базі Scopus.


Scopus Discontinued Sources List

Шановні колеги, звертаю Вашу увагу, що майже щомісяця публікується актуальний перелік видань, які було виключено із наукометричної бази Scopus. 

Завантажити повний перелік виключених видань можна перейшовши за посиланням https://www.elsevier.com/solutions/scopus/content та натиснувши «Scopus Discontinued Sources List ». Вам буде запропоновано завантажити файл.

Нагадую Вам, що перед тим, як надсилати публікацію до видання, необхідно перевірити наявність/відсутність видання в наукометричних базах індексування та реферування.


Scopus ID. Інструкція

Дана інструкція орієнтована на тих, хто має профілі в Scopus та планує модерувати/оновити/змінити інформацію.

В даній інструкції наведено шляхи для вирішення найбільш часто виникаючих питань:

1. Як знайти себе у Scopus? (звісно, в тому випадку, якщо ви впевнені, що у вас була раніше опублікована наукова праця у виданні, що індексується в наукометричній базі даних Scopus).

2. Як змінити інформацію у профілі?

3. Як об’єднати декілька профілів в один?

 

Висловлюємо подяку Тітлову Олександру Сергійовичу та Хвостенко Катерині Володимирівні за надання персональних даних

 

Для завантаження інструкції відправте нам запит через "Зворотній звя'зок".


ORCID надає цифровий ідентифікатор, що відрізняє Вас від будь-якого іншого дослідника, а завдяки інтеграції в ключові науково-дослідні технологічні процеси, підтримує зв'язок між Вами і Вашою професійною діяльностю. Отримайте свій унікальний ідентифікатор ORCID. Зареєструйся зараз!


Open Journal Systems (OJS) - це система управління журналами та публікаціями, яка була розроблена Public Knowledge Project для розширення та поліпшенню доступу до наукових досліджень. Наша OJS сторінка.


Mendeley безкоштовний довідник, менеджер та академічна соціальна мережа, яка поміж іншим допомагає в оформленні посилань та References. Посилання


Онлайн класифікатор УДК забезпечує вибір близько 2600 класів з усієї системи, яка налічує більше 70000 записів. Посилання


На початок