Довідкові матеріали

Онлайн класифікатор УДК забезпечує вибір близько 2600 класів з усієї системи, яка налічує більше 70000 записів. Посилання


Mendeley безкоштовний довідник, менеджер та академічна соціальна мережа, яка поміж іншим допомагає в оформленні посилань та References. Посилання


Open Journal Systems (OJS) - це система управління журналами та публікаціями, яка була розроблена Public Knowledge Project для розширення та поліпшенню доступу до наукових досліджень. Наша OJS сторінка.


ORCID надає цифровий ідентифікатор, що відрізняє Вас від будь-якого іншого дослідника, а завдяки інтеграції в ключові науково-дослідні технологічні процеси, підтримує зв'язок між Вами і Вашою професійною діяльностю. Отримайте свій унікальний ідентифікатор ORCID. Зареєструйся зараз!


Перелік всіх журналів, які знаходяться в базі даних Web of Science, можно перейшовши за посиланням thomsonreuters.com. На панелі сайту знаходяться три тематичні переліки журналів в форматі PDF. Перелік розділено на три напрями:

  • Arts and Humanities Citation Index Source Publication (гуманітарні науки)
  • Science Citation Index Expanded Source Publication (природничі науки)*
  • Social Science Citation Index Source Publication (суспільні науки)

* даний перелік містить Українські видання.


Перелік всіх журналів, які знаходяться в базі даних Scopus можна завантажити перейшовши за посиланням elsevier.com. Натиснувши «Scopus Source List», Вам буде запропоновано завантажити весь актуальний перелік видань, що наявні в Scopus станом на травень 2016 р.


 

Корисний ресурс для пошуку інформації, яка наявна у відкритому доступі. У системі наявна інформація за всіма спеціалізаціми, які викладаються та вивчаються в Одеській національній академії харчових технологій: tandfonline.com


Шановні колеги, звертаю Вашу увагу, що на початку січня 2017 було опубліковано актуальний перелік видань, які було виключено із наукометричної бази Scopus. 
Завантажити повний перелік виключених видань можна перейшовши за посиланням https://www.elsevier.com/solutions/scopus/content та натиснувши «Scopus Discontinued Sources List ». Вам буде запропоновано завантажити файл.

Звертаю увагу колег у галузі економіки, бізнесу, маркетингу та менеджменту. Досить часто ви надсилали питання щодо видання "Актуальні проблеми економіки" та його наявності у Scopus, станом на січень 2017 року видання ВИКЛЮЧЕНО із наукометричної бази.

Необхідно зазначити, що з переліку було виключено такі 5 українських журналів (станом на січень 2017), а саме: Actual Problems of Economics (ISSN 1993-6788), Corporate Board Role Duties and Composition (ISSN 1810-8601), Corporate Ownership and Control (ISSN 1727-9232), Metallurgical and Mining Industry (ISSN 2076-0507) та Risk Governance and Control Financial Markets and Institutions (ISSN 2077-429X).

Нагадую Вам, що перед тим, як надсилати публікацію до видання, необхідно перевірити наявність/відсутність видання в наукометричних базах індексування та реферування.


На початок