Новини


Семінар на тему: "Публікація в міжнародних виданнях проіндексованих в Web of Science: міфи і реальність"

Шановні колеги, запрошуємо Вас прийняти участь у семінарі на тему: "Публікація в міжнародних виданнях проіндексованих в Web of Science: міфи і реальність", який відбудеться 2 липня о 11.00 на базі Одеської національної академії харчових технологій.

Спікер: Ірина Тихонкова (експерт з інформаційно-аналітичних ресурсів та навчання Web of Science)

Просимо звернути увагу, що для участі у семінарі необхідна попередня реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/BnFuRNOHp2dJsnMC2


"Праці міжнародного геометричного центру" прийняли на індексування у міжнародну систему Zentralblatt MATH

Нарешті це сталося!!! Пройшло "якісь" два роки і виданння 'Праці міжнародного геометричного центру' прийняли на індексування у міжнародну систему Zentralblatt MATH. Електронна база даних "ZBMATH — The database Zentralblatt MATH" є однією з найважливіших реферативних математичних систем.
Служба Zentralblatt MATH була організована в 1931 році Отто Нойгебауером. Керує Zentralblatt MATH Європейське математичне товариство, Спеціалізований інформаційний центр FIZ Karlsruhe (Карлсруе, ФРН) і Гейдельберзька академія наук. Останні 30 років головним редактором є професор Технічного університету Берліна Бернд Вегнер.

Найщиріші вітання всім авторам, рецензентам та членам редакційної колегії!!!


День науки в Україні (16 травня 2018)

Запрошуємо всіх бажаючих на круглий стіл 16 травня!

День науки в Україні

День науки в Україні

Шановні колеги!!!

З 14 по 17.05.2018 р. для науковців Одеської національної академії харчових технологій на базі Науково-технічної бібліотеки ОНАХТ відбудеться цикл заходів, присвячених святкуванню Дня науки в Україні.

Просимо звернути увагу, що для участі у заходах необхідна попередня реєстрація у зв’язку з обмеженою кількістю місць:

https://goo.gl/forms/bxmu6IStIhu1ai2C3

Організатори заходів

День науки в Україні

Зростання позиції у рейтингу наукометричної бази даних Scopus

Вітаємо весь колектив ОНАХТ з стрімким зростанням позиції у рейтингу наукометричної бази даних Scopus!!!

З 74 позиції 2017 р. на 29 позицію 2018 р.!!! Рейтинги ВНЗ.


Щомісячна розсилка новин Altmetric

Сьогодні ми отримали щомісячну розсилку новин Altmetric. Приємно бути серед тих, хто залучає новітні засоби та інструменти до науково-дослідного процесу.

Вітаємо Ольшевську Ольгу з набуттям статусу амбасадора.

#CenSciONAFT - команда мрії.


Доступ до #Scopus

Шановні колеги, нагадуємо що у співробітників та студентів Одеської національної академії харчових технологій є можливість користуватися базою даною #Scopus як у комп’ютерній мережі ОНАХТ, так і у відаленому режимі.

Для отримання віддаленого доступу надійшліть запит на електрону пошту index@onaft.edu.ua в якій вкажіть:
-ПІБ англійською та українською мовами
-посаду
-кафедру або підрозділ 
-факультет (для студентів) 
-електрону адресу, на яку буде налаштовано доступ.


Metrics Toolkit

Metrics Toolkit ресурс для дослідників і науковців, мета якого швидко та стисло пояснити, що означає та чи інша метрична система.  Посилання 

 


Dimensions: оновлене уявлення про відкриття та доступ до досліджень

Науковий ландшафт значно змінився протягом останніх 10 років за допомогою нових технологій, більшої кількості даних та все більш різноманітних наукових систем. Digital Science представив сучасну систему досліджень, де дані демократизуються, і механізми, за допомогою яких ми вимірюємо результати досліджень, розширилися.

На відміну від існуючих інструментів,  Dimensions об'єднує різні джерела даних, пов'язані з дослідженнями (на даний момент понад 128 мільйонів записів), які доступними для спільноти. Крім глибокої індексації, команда Dimensions  інвестує в збільшення існуючих даних для збільшення можливостей пошуку та визначення зв'язків між суміжними елементами (на даний момент понад 4 мільярда з'єднань). Dimensions надає механізм пошуку даних з контекстом та перспективою.

Основне посилання dimensions.ai

Посилання для пошуку app.dimensions.ai/discover/publication


Digital Science

Одеська національна академія харчових технологій розпочала співробітництво з Digital Science та стала одним з партнерів з розвитку.

Digital Science - це високотехнологічна компанія, яка забезпечує потреби дослідницької діяльності та надає програмне забезпечення, яке робить дослідницькі процеси простішими і ефективнішими.

Координаційний центр видання наукової періожики ОНАХТ вже встиг прийняти участь у фінальному онлайн засідання партнерів з розвитку.