Довідкові матеріали


Lens

Наукова платформа lens.org дозволяє виконувати пошук патентів та наукового контенту. Платформа є безкошотвную і моде використовуватись без обмежень.


Metrics Toolkit ресурс для дослідників і науковців, мета якого швидко та стисло пояснити, що означає та чи інша метрична система.  Посилання 


Dimensions: оновлене уявлення про відкриття та доступ до досліджень

Науковий ландшафт значно змінився протягом останніх 10 років за допомогою нових технологій, більшої кількості даних та все більш різноманітних наукових систем. Digital Science представив сучасну систему досліджень, де дані демократизуються, і механізми, за допомогою яких ми вимірюємо результати досліджень, розширилися.

На відміну від існуючих інструментів,  Dimensions об'єднує різні джерела даних, пов'язані з дослідженнями (на даний момент понад 128 мільйонів записів), які доступними для спільноти. Крім глибокої індексації, команда Dimensions  інвестує в збільшення існуючих даних для збільшення можливостей пошуку та визначення зв'язків між суміжними елементами (на даний момент понад 4 мільярда з'єднань). Dimensions надає механізм пошуку даних з контекстом та перспективою.

Основне посилання dimensions.ai

Посилання для пошуку app.dimensions.ai/discover/publication


Система пошуку наукової літератури Scilit

Безкоштовна комплексна платформа пошуку наукової літератури Scilit від відкритого видавця MDPI Посилання . Платформа пропонує зручний інтерфейс з можливістю миттєвого перегляду рефератів, фільтр повнотекстових результатів за відкритим доступом або препринтом, зрозумілі кнопки Open Access, Publisher Website, Full-Text, Google Scholar, популярний віджет Related Articles. Scilit щодня отримує нові дані з CrossRef та PubMed, що значно спрощує відстеження нових публікацій, однак, якщо потрібна вам публікація не матиме doi, то система, найімовірніше, про неї не знатиме. 
Також, користувачі відразу можуть налаштувати свій науковий канал за допомогою сервісу SciFeed – отримаєте сповіщення на електронну пошту, як тільки з’являться нові статті, що відповідатимуть вашому запиту
.


Публікації співробітників ОНАХТ у Web of Science (станом на 07/12/2017)

Через постійні запити, щодо наявності публікацій співробітників ОНАХТ у наукометричній базі Web of Science, було систематизовано дані отримані при безпосередній роботі із системою. 

Перелік публікацій доступний за Посиланням.

Хотіли б зауважити, що у переліку наявні як співробітникі,  які працюють/навчаються у ОНАХТ станом на грудень 2017, так і ті, співробітники, які колись працювали у академії.

Перeлік буде оновлюватись, тому радимо працювати виключно з інформацією з сайту. 


AGRIS (Agricultural Research Information System) Food and Agriculture Organization of the United Nations (FAO)

AGRIS (Agricultural Research Information System) - Міжнародна інформаційна система сільського господарства та суміжних галузей промисловості - створена в 1974 році. Ресурс проекту є частиною FAO (Food and Agriculture Organization of the United Nations ) доступ за посланням http://agris.fao.org/.

Реферативна база даних AGRIS містить інформацію з усіх питань сільського господарства та суміжних з сільськими господарствами галузей, таких як біотехнологія, захист рослин, ветеринарія, сільськогосподарське обладнання та техніка, токсикологія, лісне господарство, водне господарство, аквакультура та рибне господарство, технологія виробництва продуктів харчування, харчування людина, природні ресурси, освіта, право і т.і. Реферативна база даних AGRIS включає інформацію про книги, монографії, статті з періодичних видань та збірників. Особое місце займають науково-технічні проекти, звіти, дисертації, матеріали конференцій, не публікуються в широкому друку.


Scopus ID (станом на 07/12/2017)

Колективним зусиллям КЦВ було створено перелік співробітників ОНАХТ зареєстрованих  у наукометричній  базі даних Scopus. Звертаємо Вашу увагу, що у разі відсутності інформації про Ваш профіль, просимо надати до КЦВ інформацію для корегування.

Перелік профілів співробітників ОНАХТ станом на 07.12.2017 можна завантажити клікнувши на Посилання. 

Хотіли б зазначити, що наприкінці основного списку, цього разу, ми навели всі профілі у яких наявна афіліація ОНАХТ. Якщо ви випадково потрапили до другої частини списку просимо повідомити про це на index@onaft.edu.ua 

 


Корисні розширення для браузерів

Шановні колеги, вже декілька днів, як працюють, дві дуже корисні 'кнопки'/розширення для браузерів.

  1. Кнопка Google scholar, дозволяє виконувати пошук повнотекстових версій публікації, лище за назвою та якісно формувати/генерувати посилання на неї. Для цього необхідно, знаходячись на веб-сторінці лише виділити назву публікації.
  2. Unpaywall (про який писали раніше), дозволяє отримати повнотекстову, безкоштовну, легальну версію публікації. Для цього необхідно, знаходячись на веб-сторінці публікації лише клікнути на Unpaywall.

CiteScore від Scopus це безкоштовна система для роботи із переліком наукових видань, які індексуються Scopus. Посилання


ScienceDirect — ресурс, який надає доступ до наукових публікацій, переважно платних, проте застосувавши фільтр Open Access можно отримати доступ до публікацій у відкритому доступі.

Ресурс запущено в березнф 1997року, власник компанія Elsevier. Містить 2500 наукових видань та 26 000 електроних книг. Посилання