Новини


Цикл семінарів

Шановні студенти та науковці ОНАХТ, запрошуємо Вас взяти участь у серії вересневих вебінарів від #LibONAFT та #CenSciONAFT .

Вебінари відбуватимуться із використанням ресурсу Zoom.

Для отримання посилання на вебінар просимо Вас зареєструватись: https://forms.gle/Wc1ikoZ3tP3wj5xJ6

Розклад:
✓ 09 вересня 14:30 - Наукові соціальні мережі: ORCID, Publons та інші.
✓ 16 вересня 14:30 - Робота з науковими платформами.
✓ 18 вересня 14:30 - Робота з репозитарієм академічних текстів ОНАХТ та електронним каталогом
✓ 23 вересня 14:30 - Оформлення списків використаних джерел: APA, IEEE (та ін.) та ДСТУ України
✓ 28 вересня 14:30 - Підготовка наукової публікації до друку
✓ 30 вересня 14:30 - Діджиталізація роботи: досвід #LibONAFT та #CenSciONAFT


Запобігання окремих проблем і помилок у практиках забезпечення академічної доброчесності

Шановні науковці, члени редакційних колегій, аспіранти та здобувачі вищої освіти, Міністерство освіти і науки України розробило аналітичну записку "Запобігання окремих проблем і помилок у практиках забезпечення академічної доброчесності". Її можна завантажити за посиланням.


Перелік наукових фахових видань України

Шановні колеги, Мінстерство освіти і науки оновило Перелік наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора наук, кандидата наук та ступеня доктора філософії.

Наразі всі видання поділено на два переліки з якими можна ознайомитись за посиланням

https://mon.gov.ua/ua/nauka/nauka/atestaciya-kadriv-vishoyi-kvalifikaciyi/naukovi-fahovi-vidannya

У першому Переліку ті видання, які віднесно до категорії А або Б, у другому Перелік видань наукові публікації в яких зараховуються за темою дисертації на здобуття наукових ступенів доктора наук, кандидата наук та ступеня доктора філософії, і опубліковані до 12 березня 2020 року.


Видання Proceedings of the International Geometry Center прийняли на індексування до наукометричної бази Scopus

Колектив Координаційного центру видання наукової періодики 7 жовтня  отримав неймовірно важливий лист - наукове видання «Proceedings of the International Geometry Center», яке було засновано у 2004 році Одеською національною академією харчових технологій, прийняли на індексування до міжнародної наукометричної бази Scopus.

Тематична спрямованість " Proceedings of the International Geometry Center "  пов’язана з висвітленням найбільш важливих та актуальних проблем у галузі математики, її застосувань, зокрема у диференціальній геометрії, топології, математичній фізиці та динамічних системах.

За період існування, видання сформувало сильну команду вчених з України, Австрії, Вірменії, Ізраїлю, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Росії, Румунії, США, Туреччини, Франції, Чехії  та  Естонії.

Це все стало можливим завдяки злагодженій роботі всього колективу, проте необхідно відмітити і титанічну щоденну роботу відповідального редактора кандидат фіз.-мат. наук, доцент кафедри вищої та прикладної математики ОНАХТ Коновенко Надії Григорівни.


Цикл семінарів Осінь 2019

Запрошуємо взяти участь у семiнарах від #LibONAFT та #CenSciONAFT

Семінари Осінь 2019


Доступ до міжнародних наукометричних баз Scopus та Web of Science

До уваги науковців Одеської національної академії харчових технологій!

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 27 лютого 2019 року № 269 “Про затвердження Порядку забезпечення доступу закладів вищої освіти і наукових установ до електронних наукових баз даних” ви маєте можливість скористатися доступом до міжнародних наукометричних баз Scopus та Web of Science з 01.06.2019 до 31.05.2020 рр. 

Перевірка доступу до WoS 
Перевірка доступу до Scopus 

З усіх питань звертайтесь за email – index@onaft.edu.ua або за вн.тел. 11-88


Круглий стіл "Підвищення ефективності науково-періодичних видань ОНАХТ"

27 травня в INFOhub на базі Науково-технічної бібліотеки ОНАХТ відбувся круглий стіл "Підвищення ефективності науково-періодичних видань ОНАХТ". #INFOhub_LibONAFT, як завжди, був наповнений. Було розглянуто проблеми підтримки, видання науково-періодичних видань; інструментарії та ресурси, що допоможуть науковцям та дослідникам; наукометричні бази, цифрові ідентифікатори DOI; профілі ORCID, Publons і т.і. Спікером заходу був керівник Координаційного центру видання наукової періодики ОНАХТ Ольга Ольшевська, після чого відбулося обговорення. Дякуємо всім, хто був з нами!

Фото та відео дивіться тут: https://www.instagram.com/need2know.onaft/


Тестовий доступ до наукової бази Statista

Шановні колеги, з 17.04 по 16.05 є можливість скористатися тестовим доступом до наукової бази Statista. Доступ до бази наявний в локальній мережі ОНАХТ за посиланням statista.com. При виникненні питань звертайтесь в аудиторію А-140 до Волкової Анастасії, або за телефоном 15-52.


Scopus для дослідників

Запрошуємо прийняти участь у тренінгу "Scopus для дослідників". Дата, час: 23.04.2019, о 12:00. Місце проведення ОНАХТ, InfoHUB, A-316. Тривалість: 1 година. Обов'язково заповніть форму нижче. За участі тренера Elsevier Сергія Назаровця.

Реєстрація:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd5PsnuGc_tMLqf8q7O7lN8Lwf_xq2RxR3wlJeFsMgG_FawBg/viewform


Цикл семінарів 03/2019

Цикл семінарів 03/2019