Новини


Видання Proceedings of the International Geometry Center прийняли на індексування до наукометричної бази Scopus

Колектив Координаційного центру видання наукової періодики 7 жовтня  отримав неймовірно важливий лист - наукове видання «Proceedings of the International Geometry Center», яке було засновано у 2004 році Одеською національною академією харчових технологій, прийняли на індексування до міжнародної наукометричної бази Scopus.

Тематична спрямованість " Proceedings of the International Geometry Center "  пов’язана з висвітленням найбільш важливих та актуальних проблем у галузі математики, її застосувань, зокрема у диференціальній геометрії, топології, математичній фізиці та динамічних системах.

За період існування, видання сформувало сильну команду вчених з України, Австрії, Вірменії, Ізраїлю, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Росії, Румунії, США, Туреччини, Франції, Чехії  та  Естонії.

Це все стало можливим завдяки злагодженій роботі всього колективу, проте необхідно відмітити і титанічну щоденну роботу відповідального редактора кандидат фіз.-мат. наук, доцент кафедри вищої та прикладної математики ОНАХТ Коновенко Надії Григорівни.


Цикл семінарів Осінь 2019

Запрошуємо взяти участь у семiнарах від #LibONAFT та #CenSciONAFT

Семінари Осінь 2019


Доступ до міжнародних наукометричних баз Scopus та Web of Science

До уваги науковців Одеської національної академії харчових технологій!

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 27 лютого 2019 року № 269 “Про затвердження Порядку забезпечення доступу закладів вищої освіти і наукових установ до електронних наукових баз даних” ви маєте можливість скористатися доступом до міжнародних наукометричних баз Scopus та Web of Science з 01.06.2019 до 31.05.2020 рр. 

Перевірка доступу до WoS 
Перевірка доступу до Scopus 

З усіх питань звертайтесь за email – index@onaft.edu.ua або за вн.тел. 11-88


Круглий стіл "Підвищення ефективності науково-періодичних видань ОНАХТ"

27 травня в INFOhub на базі Науково-технічної бібліотеки ОНАХТ відбувся круглий стіл "Підвищення ефективності науково-періодичних видань ОНАХТ". #INFOhub_LibONAFT, як завжди, був наповнений. Було розглянуто проблеми підтримки, видання науково-періодичних видань; інструментарії та ресурси, що допоможуть науковцям та дослідникам; наукометричні бази, цифрові ідентифікатори DOI; профілі ORCID, Publons і т.і. Спікером заходу був керівник Координаційного центру видання наукової періодики ОНАХТ Ольга Ольшевська, після чого відбулося обговорення. Дякуємо всім, хто був з нами!

Фото та відео дивіться тут: https://www.instagram.com/need2know.onaft/


Тестовий доступ до наукової бази Statista

Шановні колеги, з 17.04 по 16.05 є можливість скористатися тестовим доступом до наукової бази Statista. Доступ до бази наявний в локальній мережі ОНАХТ за посиланням statista.com. При виникненні питань звертайтесь в аудиторію А-140 до Волкової Анастасії, або за телефоном 15-52.


Scopus для дослідників

Запрошуємо прийняти участь у тренінгу "Scopus для дослідників". Дата, час: 23.04.2019, о 12:00. Місце проведення ОНАХТ, InfoHUB, A-316. Тривалість: 1 година. Обов'язково заповніть форму нижче. За участі тренера Elsevier Сергія Назаровця.

Реєстрація:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd5PsnuGc_tMLqf8q7O7lN8Lwf_xq2RxR3wlJeFsMgG_FawBg/viewform


Цикл семінарів 03/2019

Цикл семінарів 03/2019


Реєстр наукових фахових видань України

Ресурс на якому можна перевірити категорію фахового видання, його галузь знань та термін фаховості http://resources.ukrintei.ua/refer/search


Автоматична транслітерація посилання 4ref.onaft.edu.ua

На ресурсі електронного оформлення літератури 4ref.onaft.edu.ua тепер наявна автоматична транслітерація посилання.

Дякуємо Анастасия Иванова за швидку роботу!

#CenSciONAFT #LibONAFT


Запрошуємо прийняти участь у семінарах від #CenSciONAFT

Шановні колеги, запрошуємо Вас взяти участь у семінарах від #CenSciONAFT, які відбудуться у період з 6-20 грудня в аудиторії А-316 #INFOhub_LibONAFT. Початок всіх семінарів 14:30.

Звертаємо увагу про необхідність попередньої реєстрації: https://goo.gl/forms/ivuhlhRhRrvPxcyH3

 Запрошуємо прийняти участь у семінарах від #CenSciONAFT